Hakkımızda

Serkan Oto Elektrik

Firmamız Bursa' nın Gemlik ilçesinde yer aşan küçük sanayi sitesinde faaliyet göstermektedir. Oto elektrik arızalarıyla başladığımız iş hayatımıza Oto Klima Arızaları ve Sunroof bakım ve onarımı ile devam etmekteyiz.

Günümüz çağının gereklerinden olan teknolojiyi kullanarak siz müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için her gün kendimizi biraz daha geliştiriyoruz. Firmamız kuruluşundan bugüne kadar müşteri memnuniyetini ve yaptığımız işlerde kaliteyi kendisine ilke edinmiş olup, müşteri odaklı çalışmaktayız. Firmamızda kullandığımız makina desteği ile siz müşterilerimize kesin ve etkili çözümler üretmekteyiz.
Image
Image
Firmamızda siz değerli müşterilemiz için yeni nesil araçlarınızın oto klima bakım ve onarım işleri etkin personel tarafından yapılmaktadır. Siz müşterilerimiz için makina desteği ile yeni nesil araçlarınıza oto klima gazı ilavesi yapmaktayız. Bunun yanısıra oto klima kompresör bakım ve onarımı, oto cam kriko arızaları, oto klima radyatör bakım ve onarımı ve oto marş ve şarj dinamosu arızaları giderilmektedir.

Serkan Oto Elektrik 7/24 Yol Yardım Hizmeti

Serkan Gemlik oto elektrik Bursa; Gemlik, Orhangazi ve Çevresinde Oto Elektrik Yol Yardım, Akü Şarj, Marş Tamir, Uzaktan Kumanda, Alarm, Park Sensör, Cam Makina, Klima Tamir Bakım, Yedek Parça, Far Ayarı, Torpido Sökülmeden Kalorifer Petek Temizliği Hizmetleri vermekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz!
logo-2.png

Bursa; Gemlik, Orhangazi ve Çevresinde Oto Elektrik Yol Yardım, Akü Şarj, Marş Tamir

İletişim

Küçük Sanayi Sitesi, B/Blok, No:16
Gemlik/BURSA
0538 420 41 70
info@gemlikotoelektrik.com